




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 20.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Celkový príkon svietidla | 10,5 W |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 1200 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Štvorcový |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 10,5 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 10,5 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 83 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Series | FUEVA Eglo |
| Výrobca | Eglo |

Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Výška, priemer, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo

Plastový, s denným bielym svetlom
Skladom

Kovový, s teplým bielym svetlom
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s denným bielym svetlom
Skladom
Kovový, šírka, výška
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So studeným bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo