













Rozmery 50×118×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Séria ODETTA ponúka umývadlové skrinky v kombinácii s 3 druhmi umývadiel - keramická KARE, z liateho mramoru GODIVA a betónová QUADRADO. Séria je tiež navrhnutá pre vybrané umývadlá na postavenie. Rozmerovú variabilitu umožňuje kombinácia umývadlových a spodných skriniek. Bezúchytkové zásuvky sú vybavené výsuvmi BLUM s tlmeným dovieraním. Horná zásuvka je bez výrezu pre sifón, čím sa zvyšuje úložná plocha zásuvky. Medzi zásuvkami je hliníková lišta CHANEL v čiernej alebo bielej farbe. Na prianie je možné dodať lištu aj v zlatej farbe. Ďalšou možnosťou, ako zmeniť dizajn nábytku, je použitie oceľových podperných nôh, ktoré sú v ponuke v dvoch variantoch. Široká ponuka moderných dekorov a farieb je samozrejmosťou. Doplnením skriniek o zrkadlá NIROX v rovnakom dekore alebo farbe získate zladený celok pre svoju kúpeľňu. Úložný priestor je možné navyše rozšíriť pridaním doplnkových skriniek ESPACE do zostavy. Prospekt na stiahnutie
| Šírka: | 118 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Série | ODETTA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 118x50x43,5 cm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Ean | 8590913921322 |
| Výška (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 435 |
| Šírka (mm) | 1180 |
| Séria | Sapho ODETTA |
| Výrobca | Sapho |

54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
52×41 cm, s umývadlom, matná
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom