




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 118 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kúpeľňová skrinka pod umývadlo BALETA S60 je jednoduchý a veľmi elegantný prvok nábytku do Vašej kúpeľne. Tento netradičný kúsok je obohatený o pár jedinečných vlastností. Prvou je fakt, že skrinka je závesná a tak opticky zväčšuje priestor, a samozrejme uľačuje vykon čistenia v kúpeľni, keďže nepredstavuje na podlahe žiadnu prekážku. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou pre túto kúpeľňovú skrinku sú dve veľké zásuvky, ktoré ponúkajú slušný úložný priestor, pohybujú sa po teleskopických koľajničkách a navyše disponujú otváracím systémom TIP ON. Na vrchnej doske skrinky je pripravený otvor a vo vnútri vrchnej zásuvky je vytvorený priestor na sifón pod umývadlom. Skrinka je vyrobená z kvalitnej drevotriesky a MDF hrubých 16 mm s celkovými rozmermi (ŠxHxV): 61x51,4x51,2 cm. Veľmi pekný vzhľad dodáva prevedenie alaska / biely lesk, ktoré nádherne ukáže aj na ostatných prvkoch rady Baleta, ktoré spolu tvoria veľmi pekný celok a ten dodá Vašej kúpeľni ten správny šmrnc.
| Šírka: | 61 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 51 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.046 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 22.76 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Baleta S60 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Alaska / biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD / MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Systém otvárania TIP ON |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Kolieska | Nie |
| Umývadlo | Nie |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do kúpelne |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Áno |
| Vertikálne umiestnenie | Dole |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Zrkadlo | Nie |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Pekna skrinka, ako na obrazku. Neohuri, neurazi. Celkovo som spokojny
Velmi dobra cena oproti konkurencii
Skrutky ktore drzia zadne kratke dosky na vrchnom sufliku su zcasti pod kolajnickou. Mohli by byt vedla a clovek by si mohol dat kolajnicky na dosku pred zmontovanim suflika co je ovela lepsie. Takto je riziko ze sa zlomi suflik ked clovek tlaci na to. Nema to takto moc zmysel
Magnety co tlmia suflik urcite nemozu byt na strede ako je to podla navodu
Nema to navod krok po kroku ale da sa to zvladnut ked je clovek trosku zdatny a premysla
Vrchna doska skrinky by mohla mat nejaku upravu proti vode. Som zvedavy ako dlho to vydrzi ked na to bude spliechat voda
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Krasny výrobok za super cenu
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

65×80×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
51×81×51 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×119×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch

50×79×45 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá

45×58×43 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
80×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
30×78×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
60×48 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
50×80×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
46×79×44 cm, matná, pod umývadlo
Skladom
65×45×26 cm, s umývadlom, matná
Skladom
53×98×45 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
30×99×45 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
65×100×46 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
45×58×43 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
Lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch

50×99×45 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
30×79×45 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
45×59×30 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Dostupné v 2 e-shopoch

S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
50×60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
45×59×30 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch

60×46 cm, lesklá, pod umývadlo
Skladom
53×78×45 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom