Porovnajte ceny od 275 € do 314 € v 4 e-shopoch:
Štvordverová komoda Panama 11 - dub sonoma
Rozmery 88×220×41 cm
Popis produktu
Komoda PANAMA 11 je štvordverová komoda so štyrmi zásuvkami, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Panama. Systém Panama je moderná sektorová zostava vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub sonoma. Zostavu možno využiť na zariadenie obývacej izby, predsiene, jedálne alebo študentskej izby. Hrany sú ohraničené ABS úpravou.
Rozmery
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 88 cm |
Parametre
| Dekor | Dub sonoma |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Sivá |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.183 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 93.1 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Panama 11 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Košíky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne

