Odporúčame
Vitrína Sudbury C - dub craft zlatý / dub craft biely
Rozmery 145×98×41 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 281 €
- 4. 4. 2024 - 281 €
- 15. 1. 2024 - 280 €
Popis produktu
Nádherný romantický dizajn vitríny SUDBURY C Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých zaručene získa. Rozmery vitríny sú (ŠxHxV): 98,1x41,8x145,7 cm, hrúbka materiálu korpusu je 16 mm, hrúbka materiálu na vrchnej doske je 22 mm, hrúbka materiálu dvierok je 19 mm. Výška spodného priestoru od podlahy je 4,2 cm. Vitrína poskytuje bohatý úložný i výstavný priestor. Je súčasťou skvostného sektorového nábytku v provensálskom štýle SUDBURY. Sektor je zhotovený z laminovanej DTD (drevotriesková doska), predné fronty sú z MDF (drevovláknitá doska). So sektorom Sudbury si krásne a vkusne zariadite nielen obývačku, ale napríklad aj jedáleň či spálňu. Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 98 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 41 cm |
| Výška: | 145 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1416 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 4 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 54.8 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Sudbury C |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub craft zlatý / dub craft biely |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / sklo / MDF |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Počet poličiek | 4 |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom




