Odporúčame
Zásuvková komoda Paris 6Z - sivá
Rozmery 139×96×48 cm
História cien
- 3. 4. 2026 - 359 €
- 4. 4. 2024 - 359 €
- 15. 1. 2024 - 360 €
Popis produktu
Zásuvková komoda PARIS 6Z si získa všetkých milovníkov provensálskeho štýlu. Komoda totiž oplýva svojimi pôvabnými tvarmi, kovovými úchytkami a celkovým dizajnom. Atraktívne sivé farebné prevedenie je nadčasové a skrášli každý kúsok Vášho domova. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 96,2x48,5x139,5 cm, poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe šiestich zásuviek. Nosnosť vrchnej dosky je až 25 kg, nosnosť menších zásuviek je 4 kg a nosnosť väčších zásuviek je 9 kg. Spálňový nábytok Paris prekvitá jednoduchými líniami a romantickou atmosférou. Nábytok je zhotovený z laminovanej DTD (drevotriesková doska), ozdobné lišty sú z lakovanej MDF (drevovláknitá doska). Hrúbka dosiek je 18 mm. Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 139 cm |
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 68.8 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1443 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Paris 6Z |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Košíky | Nie |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 6 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Záhradný stôl Demat - čierna
70×120×70 cm, kovový, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Regál Penola A - biela
164×66×25 cm, matný, rovný
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Manželská posteľ s roštom Mateo LB-160 160x200 cm - sosna Andersen / dub april
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil monaco
88×155×120 cm, rohová, drevená
Skladom
























