





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED Stmievateľné stropné svietidlo 2v1 pre biele a farebné svetlo (RGB). Obsahom balenia je diaľkový ovládač a batérie. Prepínanie, stmívanie v piatich krokoch a ovládanie farby stlačením tlačidla. Osvetlenie kazety so stálou alebo automaticky sa meniacou farbou. Vnútorné použitie.
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/LED technológia/RGB |
|---|---|
| Celkový príkon svietidla | 19 W |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 19 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 19 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 780 lm |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 50 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Počet spínacích cyklov | 100000 |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Tvar | Štvorcový |
| Štýl | Ostatné |
| Series | DIMMABLE Osram |
| Výrobca | Ledvance |
Plastový
Skladom
So studeným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný
SkladomDoprava zadarmo

Drevený
SkladomDoprava zadarmo
Kovový
SkladomDoprava zadarmo




Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom







Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom