



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Exteriérová lampa vhodná na osvetlenie príjazdovej cesty, terás, balkónov, fasád budov a pod. Ochrana proti striekajúcej vode vďaka IP44. Vyrobené z vysoko kvalitného hliníka. Jednoduchá a rýchla inštalácia.Vrátane kompletného príslušenstva na montáž a zapojenie.
| Typ | Stojanové |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Sivá |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | E27 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Výrobca | Ledvance |

Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, plastové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Závesné, plastové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Do zeme
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom

Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom


Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, stropné, s napätím 230V
Skladom
Plastové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom


Nástenné, plastové
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Stojanové
Skladom
Plastové
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo