Porovnajte ceny od 321,6 € do 368 € v 2 e-shopoch:
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Ella II - čierna / sivá
Rozmery 95×125×194 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 321,6 € do 368 €:
História cien
- 28. 4. 2026 - 344,8 €
- 24. 4. 2026 - 344,8 €
- 14. 1. 2026 - 362,65 €
- 6. 1. 2026 - 419,43 €
- 4. 1. 2026 - 445,15 €
- 2. 12. 2025 - 362,65 €
- 29. 9. 2025 - 362,8 €
- 9. 9. 2025 - 376,55 €
- 1. 9. 2025 - 371,03 €
- 19. 8. 2025 - 364 €
- 26. 7. 2025 - 338,28 €
- 7. 7. 2025 - 336,58 €
- 28. 6. 2025 - 351,28 €
- 6. 6. 2025 - 335,23 €
- 7. 5. 2025 - 352,4 €
- 30. 4. 2025 - 350,4 €
- 21. 3. 2025 - 351,3 €
- 1. 3. 2025 - 350,88 €
- 12. 2. 2025 - 344,31 €
- 28. 4. 2026 - 321,6 €
- 24. 4. 2026 - 321,6 €
- 14. 1. 2026 - 357,3 €
- 6. 1. 2026 - 357,3 €
- 4. 1. 2026 - 357,3 €
- 2. 12. 2025 - 357,3 €
- 29. 9. 2025 - 357,6 €
- 9. 9. 2025 - 368 €
- 1. 9. 2025 - 360 €
- 19. 8. 2025 - 360 €
- 26. 7. 2025 - 300 €
- 7. 7. 2025 - 300 €
- 28. 6. 2025 - 300 €
- 6. 6. 2025 - 300 €
- 7. 5. 2025 - 300 €
- 30. 4. 2025 - 300 €
- 21. 3. 2025 - 300 €
- 1. 3. 2025 - 300 €
- 12. 2. 2025 - 300 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Extravagantná a moderná pohovka ELLA II Vám poskytne dostatok miesta na relax a zároveň bude efektným vybavením Vašej obývačky. Zaujímavé prevedenie farieb, ich kombinácia a drevený detail na korpuse v prednej časti, dodávajú pohovke nádych nadčasovosti a unikátnosti. Mäkkú náruč a vysoký komfort pohovky zaisťuje vysoko kvalitná pena, použitá na jej výplň. Pohovka bola vyrobená so zámerom možnosti jej rozloženia a tak získania plochy na spanie. Funkcia "klik klak" umožňuje nastaviť operadlo pohovky do vodorovnej a zvislej polohy. Po rozložení má plocha na spanie rozmer (ŠxH): 125x194 cm a môžete ju využívať nie len na občasné, ale aj na každodenné spanie. Priestranný úložný priestor sa s radosťou postará o Vašu posteľnú bielizeň, vankúše, deky a iné sezónne prádlo. Celkový dizajn dotvára štýlové prešívanie sedacej aj opierkovej časti a dva dekoračné vankúšiky, ktoré sú súčasťou balenia. Kombináciu farieb čierna (Alova 04) / sivá (Alova 10) dokážete dokonale zladiť s Vašim interiérom, no ak Vám táto kombinácia nevyhovuje k dispozícii sú aj iné. Celkové rozmery tejto unikátnej pohovky sú (ŠxHxV): 194x92x95 cm, výška sedu je 45 cm a váha pohovky je 61 kg.
Rozmery
| Šírka: | 125 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 194 cm |
| Výška: | 95 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Čistá váha výrobcu | 61 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 63 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 1.048 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Ella II |
| Hĺbka sedadla (cm) | 58 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 125 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 194 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 125 x 194 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna / sivá |
| Prevedenie poťahu | Čierna |
| Označenie prevedenia poťahu | Alova 04 / Alova 10 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Doplňujúce informácie | Klik-klak rozkladanie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Podobné produkty

Modrá rozkladacia pohovka 160 cm Roots - Karup Design
85×160×105 cm, rozkladacia, v škandinávskom štýle
Skladom
Pohovka HARMONY, 2,5-miestna, látka GAVA, petrolejová modrá
V modernom štýle, látková, s vysokou opierkou
SkladomDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava CUBE, dvojmiestna, červená
Rozkladacia, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Alabama - bordová / sivá
90×195×116 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pohovka S1
Dvojmiestna, s poťahom z eko kože, s vysokou opierkou
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia 2-miestna pohovka LAINE, hnedá
75×155×105 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 17 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia 2-miestna pohovka LAINE, hnedá
75×155×105 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 17 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
3-miestna pohovka Heaven šampanská béžová bouclé 202cm
Trojmiestna, látková, s vysokou opierkou
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pohovka HARMONY, 3-miestna, látka GAVA, petrolejová modrá
Trojmiestna, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
Pohovka CLOSE, 3 miestna, čierna koženka
Trojmiestna, s poťahom z eko kože, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
3-miestna pohovka Heaven horčicová zamat 202cm
Trojmiestna, látková, s vysokou opierkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pohovka TRENDY, 3-miestna, tkanina, námornícka modrá
Trojmiestna, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
Pohovka JOY, čierna, tmavomodrá
Látková, s nožičkami, s vysokou opierkou
SkladomDoprava zadarmo
Pohovka VARIETY, 2 miestna, látka Blues CSII, zelená tyrkysová
Dvojmiestna, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia pohovka Tuko s úložným priestorom – sivá pletenina Freya 210.21
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rozkladacia 2-miestna pohovka LAINE, tmavo sivá
75×155×105 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia 2-miestna pohovka LAINE, tmavo sivá
75×155×105 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
3-miestna pohovka Heaven petrolejová zamat 202cm
Trojmiestna, látková, s vysokou opierkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pohovka HARMONY, 2,5-miestna, látka ETNA, petrolejová modrá
Trojmiestna, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnová 3-miestna pohovka Manaris zelená zamat 225cm
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dizajnová 3-miestna pohovka Cocooning šedá bouclé 225cm
Trojmiestna, látková, s vysokou opierkou
Na odoslanie o 1 týždeň
Pohovka VARIETY, 2 miestna, látka Pod CS, modrá
Dvojmiestna, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
ROMEO SOFA grey
Masívna, látková, s nožičkami

Dormeo rozkladacia pohovka 2v1 tmavošedá
Rozkladacia, v modernom štýle, látková

Kožená sedacia súprava PRIMATOR, dvojmiestna, hnedá
Rozkladacia, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Pohovka TRENDY, 3-miestna, tkanina, hnedá
Trojmiestna, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
Modulárna pohovka VARIETY, 2 miestna, látka Blues CSII, tmavohnedá
Dvojmiestna, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
Pohovka VARIETY, 2 miestna, látka Blues CSII, tmavohnedá
Dvojmiestna, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnová 2-miestna pohovka Manaris šedá zamat 165cm
Dvojmiestna, látková, s vysokou opierkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Malá rozkladacia pohovka ROSA, tmavosivá/svetlosivá
60×75×73 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pohovka CLEAR SOUND, 3-miestna, látka Focus Melange, sky blue
Trojmiestna, látková, s vysokou opierkou
SkladomDoprava zadarmo
Malá rozkladacia pohovka ROSA, tmavomodrá / sivá
60×75×73 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - craft zlatý
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Plastový záhradný vozík IWO85C 85 l - čierna
71×79 cm, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zrkadlo na stenu Baleta Z80 - antracit / craft zlatý
65×80 cm, nástenné, drevené
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Konferenčný stolík Lerum - dub sonoma
55×80×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom




