








Rozmery 42×45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Taburetka T3 sa vyznačuje svojou funkčnosťou a modernosťou. Stabilná konštrukcia taburetky je čalúnená kvalitnou a odolnou ekokožou vo farbe biela (Soft 17) a pohodlné sedadlo je v prevedení sivá (Berlin 01) čalúnené kvalitnou látkou. Elegantný dizajn umožňuje jej umiestnenie do moderného interiéru, ale aj do klasických a mnohých iných štýlov zariadenia domácnosti. Štvorcový dizajn, priestranné sedadlo, nízke čierne nožičky a zlepšenie pohodlia pri oddychu na sedačke alebo kresle - týmto všetkým sa s hrdosťou pýši táto praktická taburetka. Šírka taburetky je 45 cm, hĺbka je 45 cm, jej výška je 42 cm a je dostupná aj v iných prevedeniach.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| Nožičky | S nožičkami |
| Tvar | Štvorcové |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.113 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 8 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 8.5 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | T3 |
| Šírka sedadla (cm) | 45 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 45 |
| Výška sedadla (cm) | 42 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sivá (Berlin 01) / biela (Soft 17) |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Označenie prevedenia poťahu | Berlin 01 / Soft 17 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (sekundárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Látka / ekokoža / plast |
| Poťahový materiál | Látka |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

38×100×50 cm, v škandinávskom štýle, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
36×68×64 cm, obdĺžnikový
Doprava zadarmo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom