













Rozmery 42×85×55 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Taburetka T4 sa vyznačuje svojou funkčnosťou a modernosťou. Stabilná konštrukcia taburetky je čalúnená kvalitnou a odolnou ekokožou vo farbe čierna (Soft 11) a pohodlné sedadlo je v prevedení sivá (Berlin 01) čalúnené kvalitnou látkou. Elegantný dizajn umožňuje jej umiestnenie do moderného interiéru, ale aj do klasických a mnohých iných štýlov zariadenia domácnosti. Štvorcový dizajn, priestranné sedadlo, nízke čierne nožičky a zlepšenie pohodlia pri oddychu na sedačke alebo kresle - týmto všetkým sa s hrdosťou pýši táto praktická taburetka. Šírka taburetky je 85 cm, hĺbka je 55 cm, jej výška je 42 cm a je dostupná aj v iných prevedeniach.
| Šírka: | 85 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| Nožičky | S nožičkami |
| Tvar | Štvorcové |
| Váha s obalom výrobcu | 8.5 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.113 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 8 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | T4 |
| Šírka sedadla (cm) | 85 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 55 |
| Výška sedadla (cm) | 42 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Sivá (Berlin 01) / čierna (Soft 11) |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Označenie prevedenia poťahu | Berlin 01 / Soft 11 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (sekundárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Látka / ekokoža / plast |
| Poťahový materiál | Látka |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

42×85×55 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
42×45×45 cm, s úložným priestorom, s poťahom z eko kože
Na odoslanie o 2 týždne
42×45×35 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
35×35×35 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
38×110×38 cm, s úložným priestorom, látkový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
38×55×85 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
38×55×85 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
38×76×38 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
38×76×38 cm, s úložným priestorom, látkový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pufy, látkový, z masívu
Skladom
38×110×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, pufy, plastový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
38×110×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čalúnený, v modernom štýle, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
35×40×40 cm, ratanový, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
35×70×60 cm, pufy, čalúnený
SkladomDoprava zadarmo
38×38×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 6 e-shopoch

35×35×35 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
S úložným priestorom, ratanový, pufy
Skladom
30×30×30 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
30×30×30 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40×40 cm, pufy, pletený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Čalúnený, v modernom štýle, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
35×35×35 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
35×35×35 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
40×40×35 cm, kožený, pufy
Skladom
38×38×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
38×38×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×45×45 cm, s úložným priestorom, pufy
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
30×30×30 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 4 e-shopoch

14×45 cm, pufy, čalúnený
Na odoslanie o 1 týždeň
35×69×69 cm, pufy, čalúnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom