








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Taburetka T1 sa vyznačuje svojou funkčnosťou a modernosťou. Stabilná konštrukcia taburetky je čalúnená kvalitnou a odolnou ekokožou vo farbe tmavohnedá (Soft 66) a pohodlné sedadlo je v prevedení cappuccino (Berlin 03) čalúnené kvalitnou látkou. Elegantný dizajn umožňuje jej umiestnenie do moderného interiéru, ale aj do klasických a mnohých iných štýlov zariadenia domácnosti. Štvorcový dizajn, priestranné sedadlo, nízke čierne nožičky a zlepšenie pohodlia pri oddychu na sedačke alebo kresle - týmto všetkým sa s hrdosťou pýši táto praktická taburetka. Šírka a hĺbka taburetky je 35 cm a jej výška je 35 cm a je dostupná aj v iných prevedeniach.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Čalúnené |
| Materiál čalúnenia | EKO koža |
| Nožičky | S nožičkami |
| Tvar | Štvorcové, Obdĺžnikové, Okrúhle |
| Pufy | Ano |
| Čistá váha výrobcu | 8 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.064 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 8.5 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | T1 |
| Šírka sedadla (cm) | 35 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 35 |
| Výška sedadla (cm) | 42 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Cappuccino / tmavohnedá |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Označenie prevedenia poťahu | Berlin 03 / Soft 66 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (sekundárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Látka / ekokoža / plast |
| Poťahový materiál | Látka |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Neodpovedá obrázku, nemá nožičky. Nezodpovedá uvedenej výške.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

42×85×55 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
42×85×55 cm, s úložným priestorom, s poťahom z eko kože
Skladom
45×45×45 cm, s úložným priestorom, pufy
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×45×35 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
S úložným priestorom, ratanový, pufy
Skladom
Čalúnený, v modernom štýle, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
38×110×38 cm, s úložným priestorom, látkový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×38×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
35×35×35 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
Pufy, látkový, z masívu
Skladom
35×35×35 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
40×40×40 cm, pufy, pletený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
35×70×60 cm, pufy, čalúnený
SkladomDoprava zadarmo
30×30×30 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
30×30×30 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
20×40×40 cm, pufy, čalúnený
Na odoslanie o 1 týždeň
35×40×40 cm, ratanový, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
38×38×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Čalúnený, v modernom štýle, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40×40 cm, pufy, čalúnený
Na odoslanie o 5 týždňovDoprava zadarmo
30×30×30 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 4 e-shopoch

S úložným priestorom, pufy, plastový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
40×40×35 cm, kožený, pufy
Skladom
Čalúnený, v modernom štýle, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
14×45 cm, pufy, čalúnený
Na odoslanie o 1 týždeň
Čalúnený, v modernom štýle, látkový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×55 cm, látkový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
38×38×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 6 e-shopoch

38×110×38 cm, s úložným priestorom, pufy
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×55 cm, látkový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
38×76×38 cm, s úložným priestorom, látkový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
38×76×38 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom