






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu EMOS máme skladom za cenu 29.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Typ | Stropné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Štvorcový |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 105 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 1550 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 115 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | DORI Emos |
| Výrobca | EMOS |

Nástenné, kovové
SkladomPlastové
Skladom
Nástenné
Skladom
Kovové
Skladom


Plastové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom

Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
Závesné, plastové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Závesné
Skladom

Stojanové
Skladom

Nástenné, kovové
Skladom

Stojanové, plastové
Skladom

Nástenné
Skladom
Stojanové, kovové
Skladom
Do zeme, stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Závesné
Skladom
Stojanové
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom