






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Kobi máme skladom za cenu 18.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Pätica | GU10 |
| Max. príkon zdroja | 6 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 30 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 450 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 17000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Typ | Vonkajšia lampa |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Series | BLAKE Kobi, GARDEN LAMP |
| Výrobca | Kobi |
Používateľské recenzie
Tovar prišiel bez poškodenia aj cenovo výhodne . Môžem len odporučiť tento obchod .
Rýchle dodanie
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky




Nástenné, kovové
Skladom
Závesné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Stojanové, kovové
Skladom
Solárne, bronzové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, plastové
Skladom

Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, kovové
SkladomDoprava zadarmo

Do zeme
Skladom
Nástenné
Skladom
Stojanové
Skladom
Do zeme
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Stropné
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, so senzorom pohybu, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo