




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED vonkajšie nájazdové svietidlo TRONTO je vhodné na osvetlenie príjazdovej cesty, terasy aj záhrady. Krytie IP65 zabezpečí dlhoročnú spokojnosť z zapusteného svietidla. Jednoduchá inštalácia, finančná úspora vďaka LED technológii a originálny dizajn vám zabezpečia radosť z krásne osvetlenej večernej záhrady. Nosnosť: 500 kg.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Montážný otvor | 35 mm |
| Celkový príkon svietidla | 1 W |
| Typ | Nájazdové svietidlo |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Guľatý |
| Hĺbka zapustenia | 70 mm |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 1 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 1 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 5 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 50 lm |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Series | CONNECT Eglo |
| Výrobca | Eglo |

Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom

Nástenné
Skladom

Nástenné, s napätím 230V
Skladom

Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom

Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Plastové
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, stropné, s napätím 230V
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, plastové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Závesné, plastové
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Stojanové, kovové
Skladom
Plastové
Skladom
Do zeme
Skladom

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo