Porovnajte ceny od 37,9 € do 141,9 € v 2 e-shopoch:
Eglo 98494 - LED stropné svietidlo SPADAFORA LED/25W/230V
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 37,9 € do 141,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 52 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 30. 5. 2026 - 89,9 €
- 13. 5. 2026 - 141,9 €
- 19. 4. 2026 - 89,9 €
- 10. 2. 2026 - 141,9 €
- 30. 5. 2026 - 37,9 €
- 13. 5. 2026 - 141,9 €
- 19. 4. 2026 - 37,9 €
- 10. 2. 2026 - 141,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 37.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Hranaté, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 25 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 25 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 170 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 2500 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Funkcie | LED technológia |
| Celkový príkon svietidla | 25 W |
| Series | SPADAFORA Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Podobné produkty

Ideal Lux 198156 stropné svietidlo Lingotto 4x40W|E14
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové stropné svietidlo čierne s dymovým sklom - Gemma
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomModerné čierne stropné svietidlo pre 1-fázový koľajnicový systém 15W 1170 lm 3000K - Iconic Tsiri
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľné stropné svietidlo MOLINA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
LED, drevené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Globo 41764-18 - LED Stropné svietidlo BRUNO LED/18W/230V 3000/4000/6000K
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo POOL LED/36W/230V 3000-6000K priemer 30 cm béžové + diaľkové ovládanie
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmoModerný reflektor zlatý s jantárovým sklom pre koľajnicový osvetľovací systém 1-fázový - Iconic Lloyd
Do kuchyne, sklenené, kovové
Skladom
Dizajnový stropný reflektor čierny s dymovým sklom 3-svetelný - Domo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 50 cm 3-svetlo - Drum Duo
Kovové, plastové, v modernom štýle
SkladomModerné stropné svietidlo čierne s bielym sklom pre 1-fázový koľajnicový systém - Iconic Perle
LED, sklenené, kovové
Skladom
Globo 41566-20S - LED stropné svietidlo NIELSEN LED/20W/230V, priemer 30 cm, čierne
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 98604 - LED Stropné svietidlo MUSURITA LED/33,5W/230V
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
2x LED dielenská lampa 70W 150cm 7000lm 230v
LED, plastové, zapínané vypínačom
SkladomModerné stropné svietidlo Gunmetal pre koľajnicový systém 1-fázové 2-svetlá - Iconic Pulley
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Inteligentné stropné svietidlo oceľ 31 cm vrátane WiFi A60 IP44 - Yuma
LED, sklenené, kovové
SkladomModerné béžové stropné svietidlo pre koľajnicový systém 1-fázové 2-svetlá - Iconic Pulley
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Eglo 99375 - LED Stropné svietidlo PHIANEROS LED/22W/230V
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Musurita stropné svetlo do kúpeľne plast, oceľ drevo vzhľad prírodný 98601
LED, drevené, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Klasické stropné svietidlo orechové drevo s bielym sklom - Mesiac
Drevené, sklenené, kovové
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Keri
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 30 cm so zlatým vnútrom - Drum
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Inteligentný stropný reflektor čierny so zlatom a dymovým sklom 4-svetlá vrátane 4 Wifi P45 - Zuzanna
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo POOL SMART LED/180W/230V, priemer 120 cm, Wi-Fi Tuya, čierne + diaľkový ovládač
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmoModerný čierny reflektor pre 1-fázový koľajnicový systém GU10 70mm - Iconic Roto
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomModerné stropné svietidlo čierne pre koľajnicový systém 1-fázové 5W 400 lm 2700-4000K - Iconic Tsiri
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Philips - Vonkajšie stropné svietidlo SKIES 2xE27/14W/230V IP44 antracit
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva nástenné svetlo čierna 99267
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s drevom vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Alec
LED, drevené, kovové
Skladom
Moderné stropné svietidlo oceľ 18 cm IP44 - Yuma
LED, sklenené, kovové
Skladom
Brilagi - Stmievateľné LED svietidlo VIRELA LED/86W/230V 3000-6000K priemer 50 cm + diaľkové ovládanie
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo predĺžené čierne 3-stupňové stmievateľné - Plazas Novo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Globo 67294D3 - LED Stropné svietidlo BEATRIX LED/30W/230V
LED, drevené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm čierna IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo


