Porovnajte ceny od 21,85 € do 25 € v 4 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 21,85 € do 25 €:
História cien
- 29. 5. 2026 - 22,92 €
- 14. 5. 2026 - 22,35 €
- 20. 3. 2026 - 22,92 €
- 2. 1. 2026 - 24,38 €
- 25. 12. 2025 - 24,5 €
- 15. 12. 2025 - 25 €
- 12. 12. 2025 - 24,5 €
- 11. 4. 2025 - 24,69 €
- 2. 4. 2025 - 25,25 €
- 29. 3. 2025 - 25,68 €
- 21. 3. 2025 - 25,35 €
- 16. 3. 2025 - 25,26 €
- 28. 2. 2025 - 25,52 €
- 7. 2. 2025 - 25,7 €
- 29. 5. 2026 - 21,85 €
- 14. 5. 2026 - 20,7 €
- 20. 3. 2026 - 21,85 €
- 2. 1. 2026 - 23,75 €
- 25. 12. 2025 - 24 €
- 15. 12. 2025 - 25 €
- 12. 12. 2025 - 24 €
- 11. 4. 2025 - 23,75 €
- 2. 4. 2025 - 25 €
- 29. 3. 2025 - 24,7 €
- 21. 3. 2025 - 23,4 €
- 16. 3. 2025 - 23,4 €
- 28. 2. 2025 - 24,7 €
- 7. 2. 2025 - 24,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Príručný stolík na kolieskach ABBAS NEW je presne to, po čom túžite. Je nenahraditeľným pomocníkom a úžasne doplní každý priestor vo Vašej domácnosti. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 40x24x50 cm. Čierne farebné prevedenie pôsobí elegantne a uhladene a navyše je ľahko kombinovateľné s iným nábytkom. Vyrobený je z laminovanej DTD (drevotriesková doska). Stane sa Vaším spoločníkom pri stolovaní, napríklad v obývačke pred TV alebo v detskej či študentskej izbe. Dodávaný je v demonte, váži 5,3 kg.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 24 cm |
| Výška: | 50 cm |
Parametre
| Tvar | Obdĺžníkové |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Materiál | Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| S kolieskami | Ano |
| Farba | Čierna |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 5.3 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0102 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Abbas New |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Ľahká manipulácia vďaka kolieskam |
| Kolieska | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
cena
len tu som nasiel potrebny rozmer
nalepky s cislami idu tazko dole - poskodi to povrch
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Stiahnuté z Heureky
Ďakujeme za Vašu recenziu a spätnú väzbu. Teší nás, že ste u nás našli potrebný rozmer za vyhovujúcu cenu. Zároveň ďakujeme za upozornenie ohľadom nálepiek s číslami. Vašu pripomienku preveríme s dodávateľom, aby sme predišli možnému poškodeniu povrchu pri odstraňovaní. Veríme, že Vám bude produkt aj napriek tomu dobre slúžiť.
Podobné produkty

Jedálenský stôl NP Artisan čierne nohy / štvorec
75×80×80 cm, kovový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenský stôl MADO čierny s doskou v dekore dub artisan 80x80cm
75×80×80 cm, drevený, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
HUGO Čierny Matný - 2v1 POMOCNÍK NA KOLESÁCH/NOHÁCH - MOBILNÝ ODKLADACÍ STOLÍK DO OBÝVAČKY/ SPÁLNE/ DETSKEJ IZBY
66-71×40×40 cm, oválny, obdĺžnikový
Na odoslanie o 4 dni
Bronzový antik kovový poschodový odkladací stolík - Ø 52*60 cm
Skladom
HUGO Antracit (Čierny Sivý) - 2v1 POMOCNÍK NA KOLESÁCH/NOHÁCH - MOBILNÝ ODKLADACÍ STOLÍK DO OBÝVAČKY/ SPÁLNE/ DETSKEJ IZBY
66-71×40×40 cm, oválny, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
Príručný stolík so zásuvkami LET325B22
61×35×60 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Odkladací stolík so zásuvkou TAYLOR ARTISAN 40x40 cm
55×40×40 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
HUGO Dub Hnedý - 2v1 POMOCNÍK NA KOLESÁCH/NOHÁCH - MOBILNÝ ODKLADACÍ STOLÍK DO OBÝVAČKY/ SPÁLNE/ DETSKEJ IZBY
66-71×40×40 cm, s úložným priestorom, oválny
Na odoslanie o 4 dni
Príručný stolík LET285B13
45×55 cm, kovový, drevený
Na odoslanie o 1 týždeň
Odkladací stolík Gita 50x40x50 indický masív mango Mango natural
40×50×50 cm, kovový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Príručný stolík so zásuvkami LET375B02
58×30×34 cm, kovový, s úložným priestorom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Odkladacie stolíky sada 3ks Kali indický masív palisander Only stain
36×36×31 cm, s úložným priestorom, drevený
SkladomDoprava zadarmo
DEOKORK Kovový odkladací stolík LISABON (antracit)
Kovový, v modernom štýle, šírka
Skladom
Odkladací stolík so zásuvkou TAYLOR ARTISAN 40x40 cm
55×40×40 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený guľatý odkladací stolík na kolieskach Mirro - Ø 40 * 44cm
44×40 cm, drevený, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Odkladacie stolíky sada 2ks Tina indický masív palisander Natural
41×51×30 cm, s úložným priestorom, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kaviarenský stolík IRIS, výška 460 mm, čierna / čierna
Kovový, okrúhly, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Stolík QBUS, 800x600 mm, čierna, čierna
80×60 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Set dvoch kávových stolíkov HARVEY ALL 927175
Kovový, drevený, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Príručný stolík dub CT-G1005 OAK
56×44×44 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Príručný stolík LET228W02
50×45×45 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Odkladací stolík z MDF, priemer 50 cm, čierny
38×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrúhly, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
VASAGLE LILEA pojazdný úložný vozík s textilným košom
Kovový, s úložným priestorom, drevený

Príručný stolík LCT244B56
75×45 cm, kovový, drevený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Odkladací stolík - sivý/biely
S úložným priestorom, okrúhly, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch

Kovový príručný stolík VARIO priemer 50 cm, béžový
66 cm, ⌀ 50 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Divero 35143 Detský odkladací sklápací stolík z teakového dreva
46×40 cm, drevený, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový príručný stolík VARIO priemer 50 cm, béžový
66 cm, ⌀ 50 cm, kovový, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hnedý drevený odkladací stolík s podnosom Butlertray - 52*52*46cm
46×52×52 cm, drevený, štvorcový
SkladomDoprava zadarmo
Skladací stolík 30x40x35 indický masív palisander Natural
40×30×35 cm, drevený, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Odkladací stolík Mira 45x45x45 indický masív palisander Super natural
45×45×45 cm, drevený, štvorcový
SkladomDoprava zadarmo
Príručný stolík OSKAR LET057B11 hnedý / čierny
57×50×50 cm, kovový, s úložným priestorom
Na odoslanie o 1 týždeňNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
