Odporúčame
Vitrína City 60 - biela / dub grandson / biely lesk
Rozmery 193×60×40 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 230,07 €
- 29. 5. 2026 - 230,07 €
- 18. 5. 2026 - 229,25 €
- 15. 5. 2026 - 228,02 €
- 7. 5. 2026 - 230,07 €
- 3. 5. 2026 - 231,29 €
- 24. 4. 2026 - 230,07 €
- 10. 4. 2026 - 231,29 €
- 2. 4. 2026 - 230,07 €
- 29. 3. 2026 - 229,79 €
- 20. 3. 2026 - 228,57 €
- 8. 3. 2026 - 231,29 €
- 27. 2. 2026 - 231,57 €
- 6. 2. 2026 - 232,79 €
- 2. 1. 2026 - 228,84 €
- 25. 12. 2025 - 229,24 €
- 15. 12. 2025 - 237,43 €
- 14. 12. 2025 - 235,04 €
- 5. 12. 2025 - 230,71 €
- 14. 11. 2025 - 233,79 €
- 7. 11. 2025 - 233,27 €
- 2. 11. 2025 - 233,96 €
- 25. 10. 2025 - 232,59 €
- 12. 10. 2025 - 233,27 €
- 4. 10. 2025 - 232,59 €
- 21. 9. 2025 - 226,57 €
- 12. 9. 2025 - 225,14 €
- 31. 8. 2025 - 226,57 €
- 22. 8. 2025 - 225,14 €
- 17. 8. 2025 - 226,57 €
- 2. 8. 2025 - 225,14 €
- 27. 7. 2025 - 229,44 €
- 18. 7. 2025 - 225,14 €
- 13. 7. 2025 - 222,97 €
- 5. 7. 2025 - 221,06 €
- 27. 6. 2025 - 232,47 €
- 22. 6. 2025 - 231,51 €
- 14. 6. 2025 - 229,6 €
- 1. 6. 2025 - 231,51 €
- 23. 5. 2025 - 229,6 €
- 18. 5. 2025 - 231,51 €
- 11. 5. 2025 - 238,45 €
- 17. 4. 2025 - 237,26 €
- 13. 4. 2025 - 238,45 €
- 4. 4. 2025 - 237,26 €
- 28. 3. 2025 - 235,23 €
- 21. 3. 2025 - 237,14 €
- 14. 3. 2025 - 234,97 €
- 2. 3. 2025 - 236,88 €
- 15. 2. 2025 - 231,21 €
- 9. 2. 2025 - 230,63 €
- 31. 1. 2025 - 229,2 €
- 24. 1. 2025 - 230,43 €
- 31. 5. 2026 - 175 €
- 29. 5. 2026 - 175 €
- 18. 5. 2026 - 175 €
- 15. 5. 2026 - 175 €
- 7. 5. 2026 - 175 €
- 3. 5. 2026 - 175 €
- 24. 4. 2026 - 175 €
- 10. 4. 2026 - 175 €
- 2. 4. 2026 - 175 €
- 29. 3. 2026 - 166 €
- 20. 3. 2026 - 166 €
- 8. 3. 2026 - 175 €
- 27. 2. 2026 - 184 €
- 6. 2. 2026 - 184 €
- 2. 1. 2026 - 184 €
- 25. 12. 2025 - 184 €
- 15. 12. 2025 - 184 €
- 14. 12. 2025 - 184 €
- 5. 12. 2025 - 184 €
- 14. 11. 2025 - 184 €
- 7. 11. 2025 - 184 €
- 2. 11. 2025 - 184 €
- 25. 10. 2025 - 184 €
- 12. 10. 2025 - 184 €
- 4. 10. 2025 - 184 €
- 21. 9. 2025 - 184 €
- 12. 9. 2025 - 184 €
- 31. 8. 2025 - 184 €
- 22. 8. 2025 - 184 €
- 17. 8. 2025 - 184 €
- 2. 8. 2025 - 184 €
- 27. 7. 2025 - 184 €
- 18. 7. 2025 - 184 €
- 13. 7. 2025 - 166 €
- 5. 7. 2025 - 166 €
- 27. 6. 2025 - 184 €
- 22. 6. 2025 - 184 €
- 14. 6. 2025 - 184 €
- 1. 6. 2025 - 184 €
- 23. 5. 2025 - 184 €
- 18. 5. 2025 - 184 €
- 11. 5. 2025 - 199 €
- 17. 4. 2025 - 199 €
- 13. 4. 2025 - 199 €
- 4. 4. 2025 - 199 €
- 28. 3. 2025 - 199 €
- 21. 3. 2025 - 199 €
- 14. 3. 2025 - 199 €
- 2. 3. 2025 - 199 €
- 15. 2. 2025 - 199 €
- 9. 2. 2025 - 199 €
- 31. 1. 2025 - 199 €
- 24. 1. 2025 - 199 €
Popis produktu
Vysoká vitrína CITY 60 bude pre Vás tá pravá. Poskytuje Vám úložný priestor, ktorý je navyše v modernom dizajne. K dispozícií sú Vám 4 police, z ktorých dve sú sklené. Nosnosť jednej sklenej police je 3 kg. Vitrínu môžete rozžiariť aj LED osvetlením, ktoré si môžete dokúpiť za príplatok. Rozmery vitríny sú (ŠxHxV): 60x40x193,5 cm. Moderný nábytok do obývacej izby, ktorý ponúka sofistikovaný vzhľad, čisté línie a prepracované detaily dostal názov City. Premení vzhľad Vašej obývačky sťaby lusknutím prsta. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesky) a pýši sa odolnými ABS hranami. Dvierka sú bez úchytiek s otváraním pomocou dotykového systému Push up. Farebná kombinácia dub grandson, biela a biely lesk pozdvihne dizajn Vašej obývačky na vyššiu úroveň.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 193 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Štýl | Moderný |
| Osvetlenie | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 44.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0896 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | City 60 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / dub grandson / biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Výhody produktu | ABS hrany, dotykový systém otvárania Push Up |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom




