
Šatníková skriňa 232 cm Belini biely mat / biely lesk s posuvnými dverami a zrkadlom BM SZP4/2/W/WI/2W1L/HI
Kovový, dvojdverový, s poličkami
Rozmery 175×115×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 115 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 175 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Drevo |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky |
| S nožičkami | Ano |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Výrobca | J-Line by Jolipa |

Kovový, dvojdverový, s poličkami

125×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
80×125×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
125×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
133×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
191×80×45 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
Drevený, kovový, trojdverový

Drevený, kovový, trojdverový

125×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, kovový, trojdverový

215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
207×160×52 cm, s poličkami, štvordverový
Na odoslanie o 1 týždeň
125×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
80×125×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
125×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
202×120×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
200×196×60 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
125×42 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
164×80×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, kovový, trojdverový

174×87×45 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
80×125×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, v modernom štýle
Skladom
164×280×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
80×125×40 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
215×250×58 cm, kovový, trojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
164×120×40 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
SkladomDoprava zadarmo
180×90×51 cm, kovový, v dekore dub
Na odoslanie o 2 týždne
207×160×52 cm, s poličkami, štvordverový
Na odoslanie o 1 týždeň
164×120×40 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Plechová
Skladom
25 cm, ⌀ 55 cm, nafukovacie kreslá
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Na dvere, závesný
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová, priemer
Skladom
Priemer
Skladom
Plechová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
30×14 cm, kamenné, hranaté
Skladom
Plechová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom