
Šatníková skriňa Infinity 150 cm, sonoma
200×150×62 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmoRozmery 180×95×42 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 95 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Drevo |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Poličky |
| S nožičkami | Ano |
| Typ otvárania | Klasické |
| Štýl | Retro |
| Typ dverí | Plné |
| Výrobca | Clayre & Eef |

200×150×62 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
120×60 cm, drevený, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
167×170×45 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 2 dni
200×250×60 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
216×150×62 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
164×280×42 cm, s poličkami, na nožičkách
SkladomDoprava zadarmo
200×150×58 cm, dvojdverový, na nožičkách
Na odoslanie o 1 týždeň
V dekore dub, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
220×200×62 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
212×203×74 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
120×60 cm, drevený, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, v dekore dub, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
200×150×62 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
164×280×42 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
193×127×55 cm, v dekore dub, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
133×42 cm, dvojdverový, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
220×253×66 cm, trojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, s poličkami, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, dvojdverový, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120×60 cm, drevený, dvojdverový
SkladomDoprava zadarmo
207×160×52 cm, s poličkami, štvordverový
Na odoslanie o 1 týždeň
V dekore dub, s poličkami, so závesnou tyčou
SkladomDoprava zadarmo
216×200×62 cm, trojdverový, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo
210×208×62 cm, s poličkami, na nožičkách
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
210×260×58 cm, v dekore dub, trojdverový
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
220×203×70 cm, v modernom štýle, matný
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
174×140×43 cm, kovový, dvojdverový
Skladom
191×80×45 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
200×49×53 cm, v dekore dub, s poličkami
SkladomDoprava zadarmo