Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
História cien
- 29. 4. 2026 - 445,4 €
- 19. 4. 2026 - 445,4 €
- 19. 3. 2026 - 436,9 €
- 9. 2. 2026 - 395 €
- 30. 1. 2026 - 397 €
- 23. 1. 2026 - 398 €
- 16. 1. 2026 - 399 €
- 15. 12. 2025 - 397 €
- 11. 12. 2025 - 396 €
- 8. 12. 2025 - 397 €
- 28. 11. 2025 - 434 €
- 22. 11. 2025 - 457 €
- 7. 11. 2025 - 458 €
- 5. 11. 2025 - 474 €
- 11. 7. 2025 - 446 €
- 26. 6. 2025 - 519 €
- 20. 6. 2025 - 431 €
- 10. 6. 2025 - 519 €
- 6. 6. 2025 - 446 €
- 5. 6. 2025 - 519 €
- 16. 5. 2025 - 441 €
- 9. 5. 2025 - 459 €
- 2. 5. 2025 - 519 €
Popis produktu
Šatníková skriňa Albany v dekore duba má 4 dverí s moderným lamelovým čelom. Vnútro disponuje šiestimi policami a tyčou na oblečenie. Vďaka tomu skriňa poskytuje veľkorysý úložný priestor. Čierna práškovo lakovaná základňa je vyrobená z ocele a perfektne ladí s minimalistickými čiernymi úchytkami. Certifikát FSC™ je dôkazom, že skriňa vznikla v súlade so zásadami udržateľného lesného hospodárstva.
Rozmery
| Šírka: | 99 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Úložný priestor | Závesná tyč, Poličky, Kombinovaný |
| Počet dverí | Štvordverové |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Typ skrine | S posuvnými dverami/uzavretá |
| Výška nôh | 18 cm |
| Nosnosť | 90 kg |
| Váha | 93 kg |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Bezpečnostné pripevnenie k stene | Áno |
| Produktový rad | Albany |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Vlastnosti | S poličkami/nastaviteľná výška políc/so skriňovou tyčou/na nožičkách/s dvierkami |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Oceľ |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Materiál | MDF |
| Material | MDF |
| Výrobca | Actona |
Recenzie
Používateľské recenzie
Pekná, elegantná a priestranná lamelová skriňa. Dobre pripravený montážny návod. Odporúčam tento produkt.
Odporúčame

Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Šatníková skriňa Star 90 cm wenge
Dvojdverový, s poličkami, na nožičkách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová šatňová boxová skriňa na nôžkach s 10 boxami BARTEK, 1360 x 1720 x 450 mm, Eco Design: antracitová/ dub sonoma
Kovový, matný, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






































































