
Sivá drevená stolička BRANDO
76×45×40 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmoRozmery 100×192×78 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 69 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderná stolička GRETE s pohodlným látkovým poťahom a robustným kovovým rámom
| Šírka: | 192 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 78 cm |
| Výška: | 100 cm |
| S podrúčkami | Ano |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Sady | 2 ks |
| Materiál sedáku | Látka |
| Čalúnené | Ano |
| Materiál | Kov |
| Farba | Béžová |
| Šírka (cm): | 192 |
| Výška (cm): | 100 |
| Hĺbka (cm): | 78 |
| Hmotnosť (kg): | 36,50 |
| Výrobca | LAKŠMI-indickynabytok.sk |

76×45×40 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
78×49×44 cm, kovová, skladacia
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, s podrúčkami
Na odoslanie o 3 dni
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
81×51×55 cm, drevená, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
79×45×55 cm, v dekore dub, v škandinávskom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×140×40 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
45×140×40 cm, drevená, matná
SkladomDoprava zadarmo
45×140×40 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×175×40 cm, drevená, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
45×175×40 cm, drevená, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
45×140×40 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
25×90×200 cm, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
45×140×40 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×175×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
45×175×40 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
175×40 cm, drevená, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
45×175×45 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
45×175×40 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
175×40 cm, drevená, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
45×140×40 cm, drevená, matná
SkladomDoprava zadarmo
45×175×40 cm, drevená, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
45×140×40 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×140×40 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo