




Rozmery 88×55×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 52,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Látka: Brego 31 - svetlobéžová Kov: Čierna (matná) Rozmery Šírka: 55 cm Hĺbka sedáka: 45 cm Výška: 88 cm Výška sedáka: 50 cm Nosnosť: 120 kg Hmotnosť: 7 kg Vyhotovenie Funkcia Auto-return : sedák je otočný o 180 stupňov s funkciou návratu do pôvodnej polohy Vreckové pružiny v sedadle Dodávané v demonte Oblečte svojmu interiéru nový kabát. Tmavé farby a množstvo nábytku priestor opticky zmenšujú. Inšpirujte sa škandinávskym štýlom, jehož symbolom sú svetlosť, jednoduchosť a príroda. Štýl vychádzajúci zo severnej prírody mnohých prekvapí vysokou funkčnosťou, udržateľnosťou a harmonickou atmosférou. Jedálenská stolička Servio Brego v béžovej farbe sa stane dokonalým kúskom do škandinávskej jedálne. Čalúnenie a tvar stoličky zaistia vysoké pohodlie. Stoličku Servio Brego zlúčte s kovovými prvkami v jedálni a doplnkami v jemných pastelových tónoch. Užite si spoločné stolovanie s rodinou i priateľmi.
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Čalúnené | Ano |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Vlastnosti | Otočné |
| Farba | Béžová |
| S podrúčkami | Ano |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Materiál sedáku | Látka |
| Nosnosť | 120 kg |
| Materiál poťahu | Látka |
| Vzor | So vzorom, Jednofarebný |
| Materiál nôh | Kov |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Poťah | Čalúnené |
| Vzhľad | Stoličkokreslo |
| Sady | Kusové |
| Otočné | Áno |
| Výška sedu | 50 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Hĺbka sedadla | 45 cm |
| Hmotnosť | 7 kg |

Kovová, čalúnená, s podrúčkami
Na odoslanie o 4 dni
79×58×62 cm, drevená, kovová
Na odoslanie o 1 týždeň
84×53×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Plastová, s látkovým sedákom
Skladom
82×52×58 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
89×55×45 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 18 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×53×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, s podrúčkami
Na odoslanie o 4 dni
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
84×56×62 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 18 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
79×54 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
84×54×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
84×54×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×54×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
88×63×51 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Čalúnená, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Skladom
84×57×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
84×57×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×45×51 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
87×45×51 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×54×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
84×54×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
Čalúnená, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
84×54×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
84×54×61 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, s podrúčkami
Dostupné v 18 e-shopoch
Skladom
91×45 cm, drevená, kovová
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
88×54×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
88×54×60 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
50×100 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
SkladomDoprava zadarmo