










Rozmery 80×55×52 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 18,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Plast (polypropylén): Zelená Rozmery Šírka operadla: 42 cm Šírka sedadla: 40 cm Hĺbka celková: 52 cm Výška: 80 cm Výška sedu: 45 cm Výška lakťovej opierky od zeme: 64 cm Celková šírka lakťových opierok: 55 cm Vnútorná vzdialenosť lakťových opierok vpredu: 48 cm Vnútorná vzdialenosť lakťových opierok vzadu: 47 cm Hmotnosť: 4,45 kg Nosnosť: 120 kg Vyhotovenie Stohovateľná Ľahká konštrukcia Moderný vzdušný dizajn Plast nie je UV stabilný, stoličky odporúčame chrániť pred slnečným žiarením Dodávané v demonte
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Uloženie | Stohovateľné |
| S podrúčkami | Ano |
| Farba | Zelená |
| Nosnosť | 120 kg |
| Štýl | Moderný |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Otočné | Nie |
| Umiestnenie | Interiérové, Vonkajší |
| Výška sedu | 45 cm |
| Skladanie | Stohovateľné |
| Polohovateľnosť | Pevné |
| Typ | Sedacia |
| Vzor | Jednofarebný |
| Vzhľad | Klasický |
| Vzhľad opierky | Klasický |
| Hmotnosť | 4,45 kg |
| Zobrazenie v ar | Áno |

Plastová, stohovateľná
Na odoslanie o 4 dni
89×46×62 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
110×56×75 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
105×55×65 cm, kovová, skladacia
Skladom
Plastová, stohovateľná, s podrúčkami
Na odoslanie o 4 dni
82×42×47 cm, plastová, stohovateľná
SkladomDoprava zadarmo
80×42×52 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×42×52 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×58×54 cm, kovová, plastová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Drevená, z akáciového dreva, s podrúčkami
Skladom
81×42×49 cm, plastová, stohovateľná
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
94×62×53 cm, kovová, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×59×62 cm, kovová, z teakového dreva
SkladomDoprava zadarmo
110×56×75 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
96×42×42 cm, drevená, priemer
Skladom
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, skladacia, plastová
SkladomDoprava zadarmo
81×42×49 cm, plastová, stohovateľná
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Plastová, stohovateľná, s podrúčkami
Na odoslanie o 4 dni
83×57×46 cm, kovová, skladacia
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, stohovateľná, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch

Plastová, stohovateľná, s podrúčkami
Na odoslanie o 4 dni
81×53×47 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovová, z umelého ratanu, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch

82×57×56 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
110×48×6 cm, kovová, plastová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×58×54 cm, kovová, plastová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
50×100 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
SkladomDoprava zadarmo