









Rozmery 38×65×65 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 64,7 € do 75,1 €:
Materiál taburetu Rám: Nábytková doska, drevo Poťah: POSO 105 Farba poťahu: Krémová Zloženie poťahu: 100% Polyester Materiál poťahu: Manšester (Velur) Odolnosť proti oderu (Martindale): 35 000 Typ sedáku: Penová výplň Nožičky: Plast Rozmery taburetu Šírka: 65 cm Hĺbka: 65 cm Výška: 38 cm Výška sedu: 38 cm Objem úložného priestoru: cca 80 l Nožičky: 2 cm Vybavenie Úložný priestor: Áno Otváranie je zabezpečené kovovými pántmi s istiacou páskou Taburet je vybavený madlom pre pohodlné otváranie Poso Plyšovo hebká látka Poso svojím vzhľadom pripomína manšester. Jeho jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalúnická textília na sedacie súpravy, kreslá aj stoličky. Vyrobená je zo 100% polyesteru o vysokej gramáži . Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov javí látka opotrebovanie. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Poso sa pýši číslom 35 000 cyklov. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20 000 cyklov.
| Šírka: | 65 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 65 cm |
| Výška: | 38 cm |
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Materiál | Plast, Čalúnené |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Tvar | Štvorcové |
| Farba | Béžová |
| Pufy | Ano |
| Materiál poťahu | Látka |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Rozkladanie | Bez rozkladania |
| Vzor | Jednofarebný |
| Vzhľad | S nožičkami |
| Hmotnosť | 11 kg |

38×100×50 cm, v škandinávskom štýle, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
140×240 cm, bavlnená, klasická
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo