



Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 1,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Béžová Zelená Žltá Červená Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Vyhotovenie Nebieliť, nečistiť chemicky Odporúčaná teplota prania 40 °C Sušiť v sušičke pri nízkej teplote do 60 °C Nie je nutné žehliť Zapínanie na zips Balenie obsahuje 1 ks
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
| Motív | Kvety |
| Farba | Béžová |
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Sušenie v sušičke | Áno |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Obojstranné | Nie |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 45 cm |
| Počet ks v balení | 1 |
| Typ | Dekoratívne obliečky |
| Hmotnosť | 0,1 kg |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

50×70 cm, obdĺžniková, s gombíkmi
Doprava zadarmo
70×90 cm, obdĺžniková, s gombíkmi
Doprava zadarmo
Štvorcová, bavlnená, s kvetinami
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová, so zipsom, polyesterová
Skladom
Saténová, obdĺžniková, s kvetinami
Skladom
70×90 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
S fotkou, jednofarebná, štvorcová
Skladom
Štvorcová, bavlnená, s kvetinami
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Saténová, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková, v tvare valčeka, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková, so zipsom, bavlnená
Skladom
S fotkou, štvorcová, so zipsom
Na odoslanie o 3 dni
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená, s kvetinami
Skladom
40×40 cm, v rustikálnom štýle, štvorcová
Skladom
V modernom štýle, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
V tvare valčeka, so zipsom, bavlnená
Skladom
Obdĺžniková, s kvetinami
Skladom
S fotkou, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
50×70 cm, obdĺžniková, s gombíkmi
Doprava zadarmo
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
45×45 cm, štvorcová, bavlnená
Na odoslanie o 1 deň
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo