


Rozmery 50×70 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 1,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 50% bavlna | 50% mikrovlákno - polyester Farba Zelená Biela Krémová Rozmery Šírka: 50 cm Dĺžka: 70 cm Vyhotovenie Nebieliť, nečistiť chemicky Odporúčaná teplota prania 40 °C Sušiť v sušičke pri nízkej teplote do 60 °C Nepotrebné žehliť Zapínanie na zips Balenie obsahuje 1 ks
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
| Motív | Kvety |
| Farba | Zelená |
| Rozmer vankúša | 50 x 70 cm |
| Obojstranné | Áno |
| Sušenie v sušičke | Áno |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Vzor | So vzorom |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Dĺžka | 70 cm |
| Počet ks v balení | 1 |
| Typ | Dekoratívne obliečky |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

Bavlnená, s kvetinami
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Bavlnená, s kvetinami, šírka
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo