









Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieNajlepšia cena za posledných 30 dní: 18,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zahaľte svoju spálňu do pokojnej atmosféry s bavlneným obliečkami Mystic. Upokojujúca kombinácia tmavomodrého podkladu a tyrkysového vzoru pierok pôsobí elegantným dojmom a z vašej spálne urobí dokonale pohodlné miesto na odpočinok. Kvalitná 100% bavlna zaručí maximálne pohodlie počas spánku. Obliečky majú z oboch strán rovnaký motív a sú opatrené zapínaním na zips.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm
| Šírka: | 140 cm |
|---|
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Modrá |
| Motív | Jednofarebné |
| Zapínanie | Zips |
| Gramáž | 115 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Bavlna |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Sušička | Áno |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Zatiaľ som tovar nepoužila.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
dlho trvacne farby
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Moc pěkné povlečení
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Hezká barva
Kvalitní pevnější materiál
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Veľmi príjemné
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom