





Rozmery 100×100 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 36,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Gobelínový obrus na stôl PASCH je vyrobený z hrubej látky a zdobený farebným veľkonočným motívom je dekoráciou, ktorá dodá interiéru štýl. Hrubšia gobelínová látka zaručuje krásny dekoratívny efekt a vzor získaný technikou tkania robí obrus vizuálne zaujímavým. Šírka: 100 cm, dĺžka: 100 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 400 GSM, zloženie: 68% polyester, 32% bavlna.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571851048 |
| Materiál | Bavlna, Polyester, Gobelín |
| Hustota látky | 400 GSM |
| Rozmery | 100 x 100 cm |
| Motív | Veľkonočný |
| Tvar | Štvorec |
| Výrobca | EUROFIRANY |

35×140 cm, výška, priemer
Na odoslanie o 1 deň

Výška, hĺbka, priemer
Na odoslanie o 1 deň

















80×80 cm, priemer
Skladom











Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň

Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Stojaci, s pumpičkou
Na odoslanie o 3 dni
Kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň