




Rozmery 0×0 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 0 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 0 cm |
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Metráž | Kusové |
| Farba | Fialová |
| Sortiment | Behúne, Obrusy |
| Motív | Kvetiny |
| Dĺžka | 91 - 140 cm |
| Druh tovaru | Bytový textil |
| Útulný domov vytvoria | Bytový textil |
| Typ | Prestieranie, Obrus |
| Značka | DecoDoma ORIGINAL COLLECTION |
| Výrobca | DecoDoma |

Z PVC, metrážový, klasický
Skladom
Z PVC, jednofarebný, metrážový
SkladomDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 2 dni
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 2 dni
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 2 dni
Gumová
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Na čaj, sklenený, v sadách
Na odoslanie o 2 dni
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
Porcelánová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
20×180×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo