







Rozmery 82×47×51 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 109,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál stoličky Polypropylén: Tmavo sivá / antracitová Rozmery stoličky (+/- 1 cm) Šírka: 47 cm Výška: 82 cm Hĺbka: 51 cm Výška sedu: 44 cm Hĺbka sedáku: 39 cm Šírka sedáku: 46 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: cca 3,4 kg Vyhotovenie Súprava 4 ks jedálenských stoličiek Ergonomicky tvarované sedadlo Možnosť využitia v interiéri aj exteriéri Ľahký sedák s jednoduchou údržbou Odnímateľné nohy na ľahké posezónne uloženie Odporúčame chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením pre zachovanie farby Dodávané v demonte Štýlová stolička pre domov aj záhradu Táto moderná stolička je skvelou voľbou na každodenné využitie doma aj vonku . Vďaka ľahkej, ale odolnej konštrukcii z polypropylénu ju ľahko prenesiete z kuchyne alebo jedálne na terasu, balkón alebo záhradu . Ergonomicky tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri posedení s rodinou, pri práci pri stole aj pri odpočinku na čerstvom vzduchu. Minimalistický dizajn navyše skvele zapadne do moderných interiérov aj vonkajších priestorov, kde vytvorí príjemné miesto na rýchlu kávu, letné posedenie alebo relaxáciu na slnku .
| Šírka: | 47 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Sady | 4 ks |
| Materiál sedáku | Plast |
| Materiál | Plast |
| Farba | Sivá |
| Nosnosť | 100 kg |
| Počet miest na sedenie | Pre 4 osoby |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Poťah | Bez polstrovania |
| Materiál sedadla | Plast |
| Materiál nôh | Plast |
| Otočné | Nie |
| Výška sedu | 44 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzor | Jednofarebný |
| Vzhľad | Klasický |
| Tvar opierky | Zaoblená |
| Šírka sedadla | 46 cm |
| Hmotnosť | 13,6 kg |
| Hĺbka sedadla | 39 cm |

Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
82×46×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastová, v modernom štýle, v sade po 2 ks
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
89×44×53 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Čalúnená, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
82×47×51 cm, plastová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
79×46 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
88×44×54 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Na odoslanie o 1 týždeň
93×48×61 cm, kovová, s látkovým sedákom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×46×51 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×43×51 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×43×51 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovová, čalúnená, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
88×44×54 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
84×46×51 cm, kovová, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, so sedákom z ekokože
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
88×49×60 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
88×49×60 cm, kovová, čalúnená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Čalúnená, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
Drevená, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 18 e-shopoch

Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, so sedákom z ekokože
Dostupné v 6 e-shopoch

76×46 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 13 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 5 e-shopoch

Kovová, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo