







Rozmery 82×47×51 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál stoličky Polypropylén: Tmavo sivá / antracitová Rozmery stoličky (+/- 1 cm) Šírka: 47 cm Výška: 82 cm Hĺbka: 51 cm Výška sedu: 44 cm Hĺbka sedadla: 39 cm Šírka sedadla: 46 cm Nosnosť: 100 kg Hmotnosť: cca 3,4 kg Vyhotovenie Sada 2 ks jedálenských stoličiek Ergonomicky tvarované sedadlo Možnosť využitia v interiéri aj exteriéri Ľahký sedák s jednoduchou údržbou Odnímateľné nohy pre ľahkú posezónnu úschovu Doporučujeme chrániť pred dlhodobým slnečným žiarením pre zachovanie farby Dodávané v demonte Štýlová stolička pre domov aj záhradu Táto moderná stolička je skvelou voľbou pre každodenné využitie doma aj vonku . Vďaka ľahkej, ale odolnej konštrukcii z polypropylénu ju ľahko prenesiete z kuchyne alebo jedálne na terasu, balkón alebo záhradu . Ergonomicky tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri posedení s rodinou, pri práci za stolom aj pri odpočinku na čerstvom vzduchu. Minimalistický dizajn navyše skvele zapadne do moderných interiérov aj vonkajších priestorov, kde vytvorí príjemné miesto pre rýchlu kávu, letné posedenie alebo relaxáciu na slnku .
| Šírka: | 47 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Sady | 2 ks |
| Materiál sedáku | Plast |
| Materiál | Plast |
| Farba | Sivá |
| Nosnosť | 100 kg |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Poťah | Bez polstrovania |
| Materiál sedadla | Plast |
| Materiál nôh | Plast |
| Otočné | Nie |
| Výška sedu | 44 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzor | Jednofarebný |
| Vzhľad | Klasický |
| Počet miest na sedenie | Pre 2 osoby |
| Tvar opierky | Zaoblená |
| Šírka sedadla | 46 cm |
| Hmotnosť | 6,8 kg |
| Hĺbka sedadla | 39 cm |

Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×51×55 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
79×45×55 cm, v dekore dub, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
84×47×47 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni

74×51×55 cm, čalúnená, skladacia
Dostupné v 11 e-shopoch
Doprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo