






Rozmery 140×190 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 53,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kinder koberce sú kolekciou krásnych modelov. Navyše sú veľmi príjemné na dotyk. Majú vysokú odolnosť proti oderu a pokrčeniu a tiež sa ľahko čistia. Všetky z nich sú dostupné v rôznych veľkostiach, vzoroch a farbách, z ktorých si môžete vybrať. ▪ Výška:. Cca 10 mm ▪ Celková hmotnosť:. od 2,15 kg / m2 ▪ materiál 100% polypropylén
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 190 cm |
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Zelená |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | KINDER |
| Rozmer | 140x190 cm |
| Dĺžka | 190 cm |

80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
133×180 cm, hrací, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×170 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
140×190 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, kusový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×190 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
120×160 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Klasický, metrážový, zvieratká
Skladom
80×120 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
133×192 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Klasický, syntetický, z polyamidu
Na odoslanie o 5 dní
133×180 cm, hrací, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
Syntetický, z polypropylénu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
1 cm, ⌀ 120 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
300×400 cm, hrací, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×170 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
160×220 cm, hrací, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní