






Rozmery 1 cm, ⌀ 100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detský koberec určený do detskej izbičky. Tento koberec je veľmi príjemný na dotyk, vyrobený z kvalitných materiálov. ▪ Výška vlasu: 6 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 1,45 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyamid
| Šírka: | 1 cm |
|---|---|
| Priemer: | 100 cm |
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové, Okrúhle |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Polyamid |
| Farba | Zelená |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Alfabet |
| Rozmer | 100 cm kruh |

100 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
133×180 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×170 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, cesta, pre dievča
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
400×500 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
100×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
200×290 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Cesta, hrací, metrážový
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre dievča, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×180 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
100×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
160×220 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
95×133 cm, cesta, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
95×133 cm, cesta, pre dievča
Na odoslanie o 5 dní
133×180 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 1 týždeň
1 cm, ⌀ 120 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Hrací, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
95×133 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní