
Jedálenský stôl TRIVIA, sivá podnož, 160x80 cm, breza
Rozkladací, lesklý, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmoRozmery 75×120×60 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 64,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný obdĺžnikový stôl TESSA nadčasový dizajn spojený s výbornou ergonómioustôl TESSA sa dokonale hodí do kuchyne, jedálne aj obývačkyfunkčnosť, jednoduchá forma a odolnosť sú hlavné prednosti stola TESSAstôl je dostupný v odtieni dub s nohami v bielej farbe. Rozmery (+/- 0,5 cm): rozmery dosky: 120 × 60 cm výška stola: 75 cm hrúbka dosky: 18 mm Špecifikácia: doska je vyrobená z kvalitnej drevotrieskovej dosky nohy – kovové, biele, zakončené regulovateľnými nožičkami maximálne zaťaženie dosky: 50 kg hmotnosť: približne 17 kg stôl je určený na jednoduchú samostatnú montáž (v balení návod) vhodný na domáce použitie Regulovateľné nožičky umožňujú presné vyrovnanie stola aj na menej rovných povrchoch.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Pevný |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Dub |
| Materiál nôh | Kov |
| Farba | Hnedá |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Lamino |
| Výrobca | Klubfotel |

Rozkladací, lesklý, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladací, v dekore dub, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
76 cm, ⌀ 105 cm, okrúhly, matný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rozkladací, matný, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
190×90 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Rozkladací, lesklý, v dekore čerešňa
SkladomDoprava zadarmo
75×90×90 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
75×60×120 cm, matný, v škandinávskom štýle
Skladom
76×75×110 cm, v dekore dub, pre 6 osôb
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
So zrkadlom, s osvetlením, matný
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
S lavičkou, skriňový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 11 e-shopoch

Matná, nízka, z lamina
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
So zrkadlom, v modernom štýle, matný
Dostupné v 8 e-shopoch

Na drevené uhlie
Dostupné v 5 e-shopoch

V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 15 e-shopoch

Na drevené uhlie, stojanový, s funkciou údenia
Dostupné v 4 e-shopoch

Na špinavú bielizeň, otvorený

S fóliovou výplňou
Dostupné v 3 e-shopoch

Na kreslá, polyesterový

Na drevené uhlie

Oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 6 e-shopoch

Kovový, drevený, stojany na ramienka
Dostupné v 6 e-shopoch
Doprava zadarmo
Na drevené uhlie

Kovový, drevený, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch

Kovový, drevený, nástenný

Kovový, stojany na ramienka
Dostupné v 4 e-shopoch

Na drevené uhlie, s roštom