







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 33,65 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha z kolkecie Inspire s hrúbkou približne 2,8 mm a vzormi v praktických farbách je skvelým doplnkom pri zariaďovaní interiéru. PVC podlahy sú vodeodolné (pri správnej inštalácii), poskytujú komfort a eliminujú pocit studenej podlahy pod nohami. Dobre vedú teplo z podlahového vykurovania.▪ Celková hrúbka: 2,8 mm ▪ Celková hmotnosť: 1,5 kg/m² ▪ Zvuková izolácia: 16 dB ▪ Tepelná vodivosť: 0,09 W / mK ▪ Tepelný odpor: 0,030 m² K/W ▪ Pôvod: Belgicko
| Šírka: | 200 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Odtieň | Svetlý, Tmavý |
| Dekor | Vzor |
| Vodeodolné | Ano |
| Farba | Béžová |
| Záťažová trieda | 22 - domácnosť; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | Inspire |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.2 mm |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Rozmer | 200 cm |

46×46 cm, výška, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
Dekor betón, vzorovaná
Na odoslanie o 2 týždne
Drevená, laminátová, - click systém

PVC, svetlá
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, vodeodolná

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

PVC, dekor dub, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
Drevená, laminátová, - click systém

Drevená, laminátová, - click systém

Vinylová, vodeodolná

Vinylová, samolepiaca
Skladom
61×11 cm, výška, priemer
Skladom
PVC, vodeodolná
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vinylová, dekor dub, vodeodolná
Dostupné v 2 e-shopoch


PVC
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub, vodeodolná


1 219×18 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
PVC
Na odoslanie o 5 dní
46×0 cm, priemer, vinylová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Vinylová, dekor dub, vodeodolná

Vinylová, dekor dub

Drevená, laminátová, - click systém

PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň

PVC
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, dekor dub

Laminátová, dekor dub
Skladom
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň