



Rozmery 200×220 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 36,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné obliečky 200x220 pre minimalistické spálne Jednofarebné bavlnené obliečky sú ako stvorené pre vyznávačov decentného dizajnu či do hotelových interiérov. Neutrálny odtieň v tmavosivej dáva priestor pre výber doplnkov v obľúbenej farbe. Sú vyrobené z bavlny renforcé a už na prvý dotyk vás prekvapia svojou hebkosťou a precíznym spracovaním. Vďaka použitiu reaktívnych farieb vydržia tieto obliečky častejšie pranie pri vysokých teplotách, bez toho, aby stratili sýtu farbu či tvar. Francúzsky rozmer prikrývky v celku na dve postele je vhodný pre páry, no aj pre jednotlivcov, ktorí sa radi poriadne zababušia. Ozdobte svoju posteľ aj cez deň a ochráňte lôžkoviny. Prehozy na posteľ sú na to ideálne.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 220 cm |
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Motív | Jednofarebné |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmery | 200x220 cm |
| Zloženie | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Obsah balenia | 2 vankúše + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Jednofarebné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | EVITA |
| Výrobca | XPOSE® |

Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, ľanová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, saténová, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
140×220 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, damašková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, s 3D efektom
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
200×220 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Napínacie, jersey
Skladom