




Rozmery 85×303×143 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 666,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rohová, pohovka do U Veľkosť: Pohovka nad 270 cm Farba: Tmavobéžová Poťah: Quelle 18 Materiál pohovky Materiál poťahu: Látka typu bouclé (smyčková tkanina) Zloženie poťahu: 100% polyester Odolnosť proti oderu (Martindale): 80 000–90 000 cyklov Typ sedadla: Vlnité pružiny a čalúnická pena Typ peny: T30 (stredne tvrdá) Konštrukcia: Masívne drevo a drevotriesková doska Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3 %) Šírka: 303 cm Hĺbka: 143 cm Výška: 85 cm Šírka sedadla: 270 cm Výška sedu: 38 cm Hĺbka sedadla: 71 cm / 130 cm Výška nožičiek: 4,5 cm Šírka podrúčok: 15 cm Výška podrúčok: 60 cm Plocha na spanie: 130 x 270 cm Nosnosť: 110 kg / 1 sedacie miesto Hmotnosť: 103 kg (brutto) Vybavenie Úložný priestor: Áno Umiestnenie úložného priestoru: Pod sedacou časťou pohovky Opierne vankúše so zapínaním na zips (4 ks) Zadná časť sedacej súpravy je čalúnená Dodávané v demonte Poznámka: Dekor drevotriesky vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie Lôžková úprava Rozkladanie: Áno Rozmer lôžka: 130 x 270 cm Typ rozkladania: Manuálne so sklápaním chrbta Tkanina Quelle Prineste do svojej obývačky pocit luxusu a pohodlia s prémiovou poťahovou látkou Quelle. Táto moderná bouclé tkanina s charakteristickou smyčkovou štruktúrou je nielen nádherná na pohľad a mimoriadne mäkká na dotyk, ale zaujme aj svojou poctivou gramážou 315 g/m² . Vďaka nej pôsobí materiál plne, tvarovo stabilne a dodáva sedačke exkluzívny vzhľad aj mimoriadnu útulnosť v súlade s aktuálnymi interiérovými trendmi. Nenechajte sa však zmiasť jej jemnosťou – Quelle je látka stvorená pre náročný každodenný prevádzku. V prísnych laboratórnych testoch obstála na výbornú: pýši sa vysokou odolnosťou proti oderu až 90 000 cyklov (test Martindale), zvýšenou odolnosťou proti žmolkovaniu a najvyšším hodnotením (kategória A) za pevnosť proti roztrhnutiu a rozbiehaniu švov. Spĺňa tiež európske normy REACH, ktoré zaručujú 100% zdravotnú nezávadnosť bez škodlivých chemikálií . Získate tak bezpečný a odolný poťah, ktorý si zachová svoj krásny vzhľad po dlhé roky.
| Šírka: | 303 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 143 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Farba | Béžová |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Varianta rohu | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Výška sedu | 38 cm |
| Tvar | Do U |
| Počet miest | Viacmiestne |
| Hĺbka sedadla | 71 cm, 130 cm |
| Výška nožičiek | 4,5 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 130 x 270 cm |
| Hmotnosť | 103 kg |
| Šírka sedadla | 270 cm |

86×205×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×200×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
86×205×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
86×238×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
86×205×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
86×238×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
90×200×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
85×232×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×232×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Látková, - pravý roh, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
88×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
89×206×150 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
89×206×150 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
88×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 5 týždňov
90×200×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
88×251×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
86×205×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82-99×228×164 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
90×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×230×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
84×200×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
84×200×143 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
86×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
86×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
86×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
86×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
240×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo