Odporúčame
Závesné svietidlo v striebornej farbe so skleneným tienidlom Stamina – Trio
História cien
- 26. 5. 2026 - 112,2 €
- 19. 4. 2026 - 112,2 €
Popis produktu
Závesné svietidlo Stamina od značky Trio je skvelou voľbou pre vytvorenie príjemného osvetlenia vo vašom obývacom priestore, najmä nad jedálenským stolom. Jeho výška je nastaviteľná v rozmedzí od 80 do 180 cm a šírka je 66 cm. Svietidlo sa pýši elegantnou siluetou s kovovým rámom a tromi sklenenými tienidlami kónického tvaru, ktoré dodávajú celému dizajnu moderný vzhľad. Pre spoľahlivé a kvalitné osvetlenie sa odporúča použitie LED žiaroviek, ktoré ponúkajú dlhú životnosť, rovnomerné osvetlenie a nízku produkciu tepla.
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Farba | Biela |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Montážne pokyny | Vyžaduje odbornú inštaláciu |
| Krajina pôvodu | CN |
| Materiál | Kov |
| Príkon | 40 W |
| Počet žiaroviek | 3 ks |
| Pätica | E14 |
| Váha | 3 kg |
| Dĺžka | 66 cm |
| Vlastnosti svietidla | Nastaviteľná dĺžka |
| Žiarovka je súčasťou balenia | Nie |
| Napájanie | Trvalo nainštalované |
| Energetická trieda | E |
| Produktový rad | Stamina |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Pravidelne oprašujte/utierajte suchou handričkou |
| Materiál tienidla | Sklo |
| Material | Kov |
| Výrobca | Trio |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom





























