Odporúčame
Sivobéžová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Clyde – House Nordic
Rozmery 75×300×177 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 2 302,7 €
- 19. 4. 2026 - 2 302,7 €
Popis produktu
Sivobéžová rohová pohovka (ľavý roh/s leňoškou) Clyde – House Nordic
Rozmery
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 177 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Štýl | Škandinávsky |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Nízka |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Chrbtové vankúše | Na pevno |
| Krajina pôvodu | PL |
| Hĺbka sedadla | 64 cm |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 109 cm |
| Nosnosť | 400 kg |
| Váha | 126 kg |
| Veľkosť pohovky | Štvormiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Produktový rad | Clyde |
| Roh a tvar | S leňoškou/ľavý roh |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Preglejka/kov |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Sivobéžová |
| Výrobca | House Nordic |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom











