






Rozmery 240×330 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vysoko kvalitný kusový detský koberec s moderným dizajnom. ▪ výška vlasu:. Cca 13 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 2,50 kg/m2 ▪ materiál 100% Polypropylén
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 330 cm |
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Modrá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Happy |
| Rozmer | 240x330 cm |
| Dĺžka | 330 cm |

Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 6 dní
100×170 cm, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120 cm, ⌀ 120 cm, pre dievča, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
133×192 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
400×500 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
160×220 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, cesta, hrací
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
200×290 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
1 cm, ⌀ 120 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
95×133 cm, cesta, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
120×160 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
120×180 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
160×220 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
160×220 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, hrací
Skladom
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní