





Rozmery 80×150 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 37,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Žiarivé farby, fantastický dizajn, zaujímavé motívy – tak sa dá stručne opísať kolekcia Kolibri. Tieto koberce sú vďaka svojim farebným vzorom ako stvorené do detskej či tínedžerskej izby, no nielen to. Mnohé z nich určite potešia fanúšikov motorizmu, hudby a ľudí, ktorí majú radi divokú prírodu. Súčasťou kolekcie sú aj koberce s abstraktnými či geometrickými vzormi. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý im dodáva odolnosť a trvácnosť.▪ Výška vlasu: 8,5 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 2,10 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Typ | Hrací, Klasický |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Modrá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | KOLIBRI |
| Rozmer | 80x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

160×230 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×180 cm, klasický, kusový
Skladom
170×80 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×220 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×170 cm, pre dievča, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
400×500 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
60×100 cm, hrací, kusový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
95×133 cm, cesta, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100×170 cm, hrací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×140 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
133×190 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, cesta, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
95×133 cm, cesta, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×180 cm, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
100×140 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní

Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní

100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
V škandinávskom štýle, drevená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevená, matná, s klasickým otváraním
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
