
















Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Akumulátorový motor A9902 36 V, zelený Rozmery balenia: 112 cm x 54 cm x 72 cm Hmotnosť balenia: 29 kg
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Kolesá | Nafukovacie |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Výška tovaru v centimetroch | 55 |
| Max. zaťaženie | 40 kg |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Otvárateľné dvere | ✕ |
| Bezpečnostné pásy | ✕ |
| Diaľkové ovládanie | ✕ |
| Rýchlosť | 5-7 km/h |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 110 |
| Vek dieťaťa | Od 6 rokov |
| Vlastná hmotnosť | 26 kg |
| Kľúče | ✓ |
| Batéria | 2x18V9Ah |
| Brzda | Zadné kotúčové brzdy, ručná brzda |
| Model | A9902 |
| Motor | 350W |
| Šírka výrobku v centimetroch | 72 |
| Rozmery vozidla | 112 cm x 54 cm x 72 cm |
| Celková hmotnosť v gramoch | 72600 |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo