


















Najlepšia cena za posledných 30 dní: 287,85 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Maverick ATV zelená je kvalitným produktom s vynikajúcimi vlastnosťami a špecifikáciami. Vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dlhodobú funkčnosť. ⚙️ Kľúčové vlastnosti a špecifikácie Rozmery kartónu: 104 x 57 x 46 cm, Maximálne zaťaženie: 30 kg, Kolesá: EVA pena, Guľôčkové ložiská, 31 x 13 cm, Kolesá: EVA pena, Guľôčkové ložiská, 31 x 13 cm, Tlmiče: 2 x zadné, 2 x predné, Zosilnené zadné pružiny, Prevodovky: Pomalý štart, Predné/zadné, Svetlá: LED, Predné svetlá, Zadné svetlá, Audio panel: MP3, FM rádio, Bluetooth, Predinštalované zvonenia, AUX vstup, USB, ✨ Prečo si vybrať tento produkt? Vysoká kvalita a bezpečnosť Moderný dizajn a funkcionalita Dlhodobá odolnosť a výkonnosť Vynikajúci pomer kvality a ceny 👶 Odporúčané pre: Deti a mladí ľudia zaujatí daným typom hračky 📋 Podrobné špecifikácie a parametre: Špecifikácie Quad Maverick ATV Motor 2 x 200 W Batéria 24 V/5 Ah Kolesá EVA pena, Guľôčkové ložiská, 31 x 13 cm, Tlmiče 2 x zadné, 2 x predné, Zosilnené zadné pružiny, Prevodovky Pomalý štart, Predné/zadné, Svetlá LED, Predné svetlá, Zadné svetlá, Vybavenie Audio panel MP3, FM rádio, Bluetooth, Predinštalované zvonenia, AUX vstup, USB, Indikátor nabitia Áno Štart Vypínač s zvukmi motora, Sedadlo Čierna eko-koža, Dĺžka 40 cm, Šírka 23 cm, Rúčka na prenášanie Rukoväť v zadnej časti vozidla, Rozmery Veľkosť vozidla Dĺžka 112 cm, Šírka 64 cm, Výška 74 cm, Hmotnosť vozidla 17 kg, Rozmery kartónu 104 x 57 x 46 cm, Hmotnosť kartónu 21 kg, Maximálne zaťaženie 30 kg, Svetlá výška 18 cm, Dodatočné vybavenie Návod na použitie + montážna sada Nabíjačka Mini jack kábel Prenosné puzdro
| Max. zaťaženie | 30 kg |
|---|---|
| Starttyp | Vypínač s zvukmi motora |
| Sedadlo – počet | 1 |
| Batéria – počet ks | 1 |
| Prevod – smery jazdy | Predné/zadné |
| Prevod – štart | Pomalý štart |
| Indikátor nabitia | Áno |
| Sedadlo – materiál | Eko-koža |
| Audio – usb | Áno |
| Audio – aux | Áno |
| Audio – mp3/sd | Áno |
| Batéria – napätie | 24 V |
| Audio – bluetooth | Áno |
| Kolesá – typ | EVA pena |
| Svetlá – typ | LED,Predné svetlá,Zadné svetlá |
| Audio – fm rádio | Áno |
| Kolesá – šírka | 13 cm |
| Motor – výkon | 200 W |
| Kolesá – priemer | ⌀31 cm |
| Hmotnosť balenia | 21 kg |
| Hmotnosť vozidla | 17 kg |
| Tlmiče | 2 x zadné,2 x predné,Zosilnené zadné pružiny |
| Štart | Vypínač s zvukmi motora |
| Svetlá výška | 18 cm |
| Batéria – kapacita | 5 Ah |
| Rozmery vozidla | Dĺžka 112 cm,Šírka 64 cm,Výška 74 cm |
| Rozmery balenia | 104 x 57 x 46 cm |
| Výrobca | Ramiz |






Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo






Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom







Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo






Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastová
Na odoslanie o 1 týždeň
Analógová
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 90 cm, tkaný, orientálny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
Elektrické
Na odoslanie o 1 týždeň
Matný, z lamina, v škandinávskom štýle
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, mramorový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Vnútorný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Drevený, matný, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×90×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zásuvková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo


Plastové
Na odoslanie o 5 dní