Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LEAN CARS Toyota FJ Ružová 4x4 batéria
História cien
- 16. 5. 2026 - 210 €
- 9. 4. 2026 - 210 €
Popis produktu
Baterkové autíčko Toyota FJ ružové 4x4 Rozmery balenia: 99 cm x 56 cm x 30 cm Hmotnosť balenia: 20,5 kg
Parametre
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Batéria | 12V7Ah |
| Výška tovaru v centimetroch | 56 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 30 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Rýchlosť | 3-5km/h |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Kľúče | ✕ |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Značka | Toyota |
| Disk | 4x45W |
| Svetlá | Predná a zadná LED dióda |
| Vlastná hmotnosť | 17 kg |
| Audio | Bluetooth |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 99 |
| Model | JJ2099 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 27720 |
| Rozmery vozidla | 98 cm x 65 cm x 70 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |
Odporúčame

54,8 €
Detské odrážadlo QUIDO, od 3 rokov, zelená Rennmeister
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Junáčik.sk

21 €23,3 €
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - krémová
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
49 €
CH Multifunkčná športová sieť
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
40,7 €
Ramiz Sada pieskoviska MEGA s funkciou vody
Plastové
Skladom
91,2 €96 €
Producent niezdefiniowany Drevená pieskovisko 120 x 120 cm so strechou, uzatvárateľné SP0838
Drevené
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
268 €
Garden Line ZÁHRADNÁ HOJDAČKA 210 x 120 x 170 cm ANTRACITOVÁ S FUNKCIOU LEŽAČKA
Kovová, so strieškou, textilná
SkladomDoprava zadarmo
28,6 €
LEAN Toys Laserová pištoľ so štítom Budík biely
Analógová
Skladom
412 €
LEAN Bazénový rozkladací stan 390x255 cm
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
24,1 €
Garden Line MINI ZÁHRADNÝ SKLENÍK, ROZMERY FÓLIE 1,8 x 6 M
Plastový, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24,4 €
CH Teleskopické nožnice s prerezávacou pílkou 250 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
670 €
Bestway LAY-Z-SPA MIAMI AIRJET JACUZZI PRE 2-4 OSOBY 180 x 66 CM
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
172 €
LEAN Otužovací bazén Glacial Dip 431L
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
21 €23,3 €
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - sivá
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
549 €
LEAN Nafukovacia vaňa na ľadový kúpeľ 152 x 92 x 71 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
23,1 €
LEAN Sada vankúšov do vírivky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120,7 €127 €
Producent niezdefiniowany Bestway Termálny kryt na Lay-Z-Spa, obal ENEGYSENSE 180 x 66 cm 60317
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
27,8 €
CH 5- policový kovový úložný regál Tosca X. 150 x 70 x 30 cm
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 26 e-shopoch
Skladom
871 €
Bestway LAY-Z-SPA HAWAII AIRJET JACUZZI 196 X 71 CM
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
871 €
Bestway LAY-Z-SPA BALI AIRJET JACUZZI 196 X 71 CM
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo




































































