

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batérie WMT-666, biele Rozmery balenia: 85 cm x 25 cm x 46 cm Hmotnosť balenia: 10 kg
| Farba | Biela |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Kľúče | ✕ |
| Batéria | 2x6V4,5Ah |
| Otvárateľné dvere | ✓ |
| Bezpečnostné pásy | ✓ |
| Motor | 2x45W |
| Audio | USB |
| Kolesá | Plast |
| Vlastná hmotnosť | 8,7 kg |
| Model | WMT-666 |
| Rýchlosť | 4 km/h |
| Rozmery vozidla | 90 cm x 47 cm x 43 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo


Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
90×130×130 cm, na stoličky, na stoly
Na odoslanie o 1 týždeň
37-47×200 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
200×47 cm, polyesterový, na slnečníky
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 5 osôb
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, s polstrami, pre 4 osoby
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo