






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Autíčko na batérie JH-103 olivovo zelené 4x4 Rozmery balenia: 103 cm x 58 cm x 32 cm Hmotnosť balenia: 17 kg
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Výška tovaru v centimetroch | 60 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 40 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 40000 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 100 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Sedadlá | Mäkká ekokoža |
| Prevodovka | Automatické, 3 rýchlosti |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Audio | USB |
| Vlastná hmotnosť | 14,5 kg |
| Motor | 4x45W |
| Model | JH103 |
| Rýchlosť | 3,5 -4 km/h |
| Rozmery vozidla | 110 cm x 60 cm x 58 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoPriemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoPriemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoPriemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo