Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
LEAN CARS Batéria pre vozidlo Jeep Wrangler Rubicon DK-JWR555 Pink
História cien
- 16. 5. 2026 - 312,99 €
- 15. 5. 2026 - 312,99 €
- 1. 5. 2026 - 321,99 €
- 10. 3. 2026 - 325,49 €
- 3. 3. 2026 - 321,99 €
- 13. 2. 2026 - 309,49 €
- 22. 1. 2026 - 330,49 €
- 31. 12. 2025 - 351,45 €
- 24. 11. 2025 - 342,95 €
- 19. 9. 2025 - 339,95 €
- 27. 8. 2025 - 348,45 €
- 24. 2. 2025 - 360,45 €
- 21. 2. 2025 - 340,95 €
- 12. 2. 2025 - 360,45 €
- 16. 5. 2026 - 278 €
- 15. 5. 2026 - 278 €
- 1. 5. 2026 - 296 €
- 10. 3. 2026 - 303 €
- 3. 3. 2026 - 296 €
- 13. 2. 2026 - 271 €
- 22. 1. 2026 - 313 €
- 31. 12. 2025 - 313 €
- 24. 11. 2025 - 296 €
- 19. 9. 2025 - 290 €
- 27. 8. 2025 - 307 €
- 24. 2. 2025 - 331 €
- 21. 2. 2025 - 292 €
- 12. 2. 2025 - 331 €
Popis produktu
Baterkový Jeep Wrangler Rubicon v ružovej farbe Sníva si vaše dieťa už od útleho veku o tom, že bude môcť šoférovať auto? Môžete mu to umožniť tým, že mu darujete biele terénne auto na batériu. Dovoľte dieťaťu pocítiť zodpovednosť a samostatnosť, ktoré vyplývajú z používania zariadenia, ktoré je pre neho nedosiahnuteľné. Pamätajte, že kvalitne vyrobené zariadenie je základom – preto si bez obáv vyberte terénny Wrangler. Tento model bol navrhnutý s dôrazom na najmenší detail, čo prispieva k pozitívnym zážitkom mladého pretekára. Odolná a masívna konštrukcia v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi zaručujú skvelú zábavu na dlhé roky a odolnosť voči poškodeniu. Atraktívnosť modelu zvyšujú otváracie dvere a veľké kolesá, na ktorých je umiestnený, vďaka čomu bude jazda po nerovnom a hrboľatom teréne oveľa príjemnejšia a plná dobrodružstiev. Toto detské akumulátorové autíčko určite splní očakávania malých fanúšikov motorizmu. Mäkké sedadlo nám umožní pohodlne sedieť počas jazdy a hudobný panel s USB a SD vstupom a rádiom ešte viac spestrí jazdu. Terénne auto Jeep Wrangler je osadené na veľkých kolesách vyrobených z mäkkého materiálu. Vďaka tomu sa s autom môžeme pohybovať nielen po tvrdom povrchu, ale aj po jemných nerovnostiach. Veľká svetlá výška nám umožní prekonať prekážky, s ktorými sa stretneme počas výletov. Akumulátorové auto neznamená, že vaše dieťa môže riadiť úplne voľne – vždy môžete kontrolovať jeho rýchlosť pomocou diaľkového ovládača. Tento model je určený pre deti od 3 rokov, avšak pod dohľadom rodiča ho môžu používať aj mladší vodiči.
Parametre
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 30 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Batéria | 12V7Ah |
| Výška tovaru v centimetroch | 64 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 41 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 115 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Kľúče | X |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Prevodovka | Automatické |
| Diaľkové ovládanie | 2.4G |
| Audio | Vstup MP3 |
| Otvárateľné dvere | + |
| Bezpečnostné pásy | + |
| Rýchlosť | 5-7 km/h |
| Značka | Jeep |
| Brzda | Núdzové zastavenie s diaľkovým ovládaním (P) |
| Model | Jeep Wrangler Rubicon |
| Celková hmotnosť v gramoch | 50293.33 |
| Vlastná hmotnosť | 19 kg |
| Rozmery vozidla | 127 cm x 70 cm x 80 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |
Odporúčame

Detské odrážadlo QUIDO, od 3 rokov, zelená Rennmeister
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Junáčik.sk

CH Taburetka s úložným priestorom Lena - krémová
S úložným priestorom, čalúnený, v modernom štýle
Skladom
CH Multifunkčná športová sieť
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Ramiz Sada pieskoviska MEGA s funkciou vody
Plastové
Skladom
Producent niezdefiniowany Drevená pieskovisko 120 x 120 cm so strechou, uzatvárateľné SP0838
Drevené
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Garden Line ZÁHRADNÁ HOJDAČKA 210 x 120 x 170 cm ANTRACITOVÁ S FUNKCIOU LEŽAČKA
Kovová, so strieškou, textilná
SkladomDoprava zadarmo
LEAN Toys Laserová pištoľ so štítom Budík biely
Analógová
Skladom
LEAN Bazénový rozkladací stan 390x255 cm
Nafukovacia
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Garden Line MINI ZÁHRADNÝ SKLENÍK, ROZMERY FÓLIE 1,8 x 6 M
Plastový, oceľový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
CH Teleskopické nožnice s prerezávacou pílkou 250 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bestway LAY-Z-SPA MIAMI AIRJET JACUZZI PRE 2-4 OSOBY 180 x 66 CM
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN Otužovací bazén Glacial Dip 431L
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
CH Taburetka s úložným priestorom Lena - sivá
S úložným priestorom, čalúnený, v škandinávskom štýle
Skladom
LEAN Nafukovacia vaňa na ľadový kúpeľ 152 x 92 x 71 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LEAN Sada vankúšov do vírivky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Producent niezdefiniowany Bestway Termálny kryt na Lay-Z-Spa, obal ENEGYSENSE 180 x 66 cm 60317
Nafukovacia, okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
CH 5- policový kovový úložný regál Tosca X. 150 x 70 x 30 cm
150×30 cm, kovový, matný
Dostupné v 26 e-shopoch
Skladom
Bestway LAY-Z-SPA HAWAII AIRJET JACUZZI 196 X 71 CM
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bestway LAY-Z-SPA BALI AIRJET JACUZZI 196 X 71 CM
Okrúhla
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





















































