
Ramiz Maverick ATV žltá
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elektrická kolobežka JT568 čierna Odteraz môže mať vaše dieťa vlastný skúter! Splňte sen svojho dieťaťa a kúpte mu pohodlný akumulátorový skúter JT568 v atraktívnom čiernom prevedení. Už teraz v dieťati rozvíjajte vášeň, ktorú budete v budúcnosti môcť spoločne zdieľať a prekonávať spolu široké cesty. Nechajte ho pocítiť radosť a slobodu, ktoré prináša samostatné riadenie jednostopového vozidla! Detské vozidlo na akumulátor vyzerá ako skutočný motocykel – s tým rozdielom, že jeho veľkosť je prispôsobená niekoľkoročnému dieťaťu. Solídna a pevná konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných materiálov zaručuje nepretržitú zábavu po mnoho rokov. Akumulátorová motorka JT568 bola navrhnutá v modernom štýle, čo poteší nielen najmladších milovníkov motoristických hračiek, ale aj ich rodičov. Dôkladne prepracovaný interiér a prvky imitujúce skutočné časti zaručia, že sa vaše dieťa bude cítiť ako na skutočnej motorke. Motoristická hračka JT568 je určená pre všetky deti od 3 rokov , avšak pod vaším dohľadom ju môžu používať aj mladší pretekári. Predstavované akumulátorové auto má certifikát CE a jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla – zaberie vám približne 30 minút.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 55 |
| Výška tovaru v centimetroch | 35 |
| Šírka výrobku v centimetroch | 38 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Sedadlá | Plastové |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Kolesá | Plast s gumičkou |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Rýchlosť | 3km/h |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Disk | 1x35W |
| Batéria | 1x6v4Ah |
| Vlastná hmotnosť | 8 kg |
| Model | Motor JT568 |
| Celková hmotnosť v gramoch | 12191.67 |
| Rozmery vozidla | 80 cm x 43 cm x 55 cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo