




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery balenia: 95 cm x 35,5 cm x 45,5 cm Hmotnosť vozidla s obalom: 12 kg
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 25 kg |
| Svetlá | Predná LED dióda |
| Šírka výrobku v centimetroch | 50 |
| Výška tovaru v centimetroch | 100 |
| Dĺžka tovaru v centimetroch | 40 |
| Prevádzkový čas | Do 1 hodiny |
| Brzda | Automaticky po uvoľnení plynového pedála |
| Kľúče | X |
| Otvárateľné dvere | X |
| Bezpečnostné pásy | X |
| Prevodovka | 2 rýchlosti (vpred/vzad) |
| Diaľkové ovládanie | X |
| Audio | Hudobný panel s MP3, USB, SD |
| Sedadlá | Ekokoža |
| Kolesá | Mäkký EVA |
| Disk | 2x45W |
| Vlastná hmotnosť | 15 kg |
| Batéria | 1x12V4,5Ah |
| Model | Skúter Vespa |
| Rýchlosť | 3-4 km/h |
| Celková hmotnosť v gramoch | 33333.33 |
| Rozmery vozidla | 107x51x82cm |
| Výrobca | LEAN CARS |

Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo

Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
42×28×28 cm, s úložným priestorom, pufy
Skladom
180×40×40 cm, kovový, drevený
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 5 dní
Solárna, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kovový, z umelého ratanu, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×60×155 cm, skladacie, polohovacie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový, s polstrami, pre 8 a viac osôb
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Hĺbka, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
52×60×60 cm, prenosné, oceľové
SkladomDoprava zadarmo
Solárna, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
295×600×600 cm, nafukovacie, nepremokavý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Elektrické, samonasávacie, priemer
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 31 cm, liatinový, s pokrievkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kovový, pre 8 a viac osôb, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
115×90×67 cm, závesné, z umelého ratanu
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
⌀ 29 cm, liatinový, s pokrievkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní